אנשים רבים זקוקים לשירותי הובלות בנשר. אזור הצפון בכלל ידוע כמקום זול יחסית למגורים (לפחות ביחס למרכז) ולכן מושך אליו אנשים רבים מכל הארץ לצרכי מגורים. לא כל אחד יכול לאפשר לעצמו לרכוש דירה, וודאי לא רווקים או זוגות צעירים ולכן יש הצורך בחברת הובלות בנשר שתעביר את הציוד והריהוט למקום היעד בבטחה.

האם חברת הובלות מובילה רק דירות?

לכל חברת הובלות בנשר יש את השירותים שהיא מציעה ללקוחותיה. הובלת ציוד היא הובלת ציוד ולכן לא נדרשת הסמכה מיוחדת לצורך הרחבת שירותי החברה. כך למשל מובילים בנשר יוכלו לספק לכם שירותי הובלות דירה לצד הובלות משרד, הובלות קטנות של רהיטים בודדים, הובלת חנות או ציוד כבד ועוד. הכול תלוי כמובן בחברה ומה היא יכולה לספק במסגרת הכלים העומדים לרשותה (משאית קטנה, משאית גדולה, מנוף ועוד).

מה ההבדל בין הובלת משרדים להובלת דירה?

ההבדלים בין הובלת משרדים והובלת דירה מתבטאים בדרך כלל לרוב במחיר ובתזמון. בדרך כלל תכולת המשרד (בהתאם לגודל המשרד וכמות התכולה כמובן) תהיה יקרה יותר מתכולה של דירה ממוצעת, אולם במקרים רבים זה יהיה כמובן הפוך. ההבדל בגודל התכולה משפיע כמובן על המחיר, כמות המובילים הנדרשים לביצוע העבודה, סוג המשאית והציוד הנדרש לצורך ביצוע ההובלה. כמו כן ישנו הבדל משמעותי נוסף והוא בתזמון. בעוד הובלת דירה תהיה פחות לחוצה בדרך כלל כשם שאף אחד אינו מחכה ליום האחרון של סיום החוזה שלו לצורך העברת התכולה, הרי שבעבודה במשרד בעל העסק ירצה לנצל כל יום עבודה שיש לו במשרד, לצד ביצוע העבודה בצורה שוטפת מבלי לפגוע בימי העבודה ומבלי לחרוג מתאריך סיום החוזה של המשרד. איחור בהובלה הן לבעלי דירה המסיימים חוזה והן לבעלי משרד אשר טרם פינו אותו במועד המבוקש עשוי לגרור קנס, תביעה משפטית ועוד. לכן מוביל בנשר נושא באחראיות כבדת משקל ולכן הובלות בנשר בזול תלויה בתכולה, במועד, ביעד ועוד.

הובלות בנשר
הובלות בנשר

שירותים נוספים באזור: