אתם עוברים דירה וכבר חושבים על ימי הלימודים או העבודה שתאלצו להפסיד? כיום ישנו שירות של הובלות בשבת באזור חיפה ובאזור המרכז שיאפשר לכם לעבור דירה ברוגע ולחזור מיד לשגרה.

הובלות בשבת – לעבור דירה בצורה מסודרת ובלי לחץ!

תהליך של מעבר דירה לרוב טומן בחובו לא מעט סידורים סביב אריזת חפצי הבית ותיאום עם שירותי ההובלות ליום בו ניתן לבצע את המעבר בצורה רגועה תוך ניסיון לאזן בימי העבודה או הלימודים שמפסידים לתאריך המתאים למעבר. כל זה יכול להימנע בקלות באמצעות תיאום של שירות הובלות בשבת שיאפשר לכם לעבור דירה בצורה נוחה ורגועה מבלי להיות לחוצים כשכבר ביום לאחר מכן תוכלו להמשיך בשגרתכם כרגיל מהדירה החדשה.

השירות ניתן על ידי צוות מובילים אמין ומקצועי שהנם בעלי ניסיון רב בהובלות דירה שמבצעים את מלאכתם במיומנות, במהירות ובאופן אחראי, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל הרהיטים והציוד ייארז ויועבר בצורה הטובה ביותר למקום מגוריכם. בין השירותים שמוצעים בשירות נכללים:

  • אריזה והובלת דירה הובלות בשבת
  • הובלות זולות לסטודנטים
  • אחסון רכוש לטווח ארוך וקצר
  • פירוק והרכבתם של רהיטים בדירה החדשה

בעת התיאום עם המובילים ציינו בפניהם את מספר וסוג הפריטים שברשותכם והאם הינכם צריכים שיסייעו לכם בפירוקם והרכבתם בדירה החדשה בכדי שיידעו להיערך בהתאם. כמו כן, במידה שאינכם בטוחים אם ברצונכם לשמור או לוותר על חלק מהפריטים דעו כי תוכלו לאחסן את רכושכם לטווח ארוך או קצר ולאספו לאחר מכן לאחר שתארגנו חלק מחפציכם בדירה.

כך שכבר אין כל סיבה לבצע תיאומים מסובכים מול המובילים כשניתן לערוך הובלות בשבת שיחסכו מימכם בלאגן ובזבוז זמן וכסף רב.

אז צרו קשר בהקדם בכדי לתאם הובלות בשבת ותוכלו להתחיל את השבוע בדירה החדשה בנוחות וברוגע מבלי לפספס ימי לימודים או עבודה.