אתם מעוניינים להזמין שירות הובלות, אך נתקלים בקושי להזמין שירות שמאפשר העברה של פריטים רבים וגדולים במחיר סביר באזור חיפה או באזור המרכז? כדאי לכם לברר על השירות של הובלות גדולות שהינו אמין ומקצועי!

הובלות גדולות – זה כבר לא עסק יקר!  

במהלך השנים צברתם רכוש רב שהנכם מעוניינים להעבירו לדירה או למשרדכם החדש ואף זקוקים לאחסון זמני של חלקו. על כן, כדאי לכם לבחור בשירות של הובלות גדולות שמתבצע על ידי צוות מובילים מיומן ואחראי, סוג הובלות זה מותאם במיוחד להעברה של דירות או עסקים עם כמות רבה של חפצים ומציע מגוון של שירותים, ביניהם:

  • שירותי אריזה והובלות לעסקים הובלות גדולות
  • אריזת בית והובלת דירה
  • אחסון חפצים לטווח ארוך וקצר
  • פירוק והרכבת רהיטים
  • הובלות מוזלות לסטודנטים
  • הובלות מיוחדות עם מנוף

בעת התיאום עם חברת ההובלות ציינו בפני הנציג את סוג וכמות הפריטים שברשותכם והאם הנכם מעוניינים שהמובילים יסייעו לכם בפירוק והרכבתם והרהיטים בדירה החדשה. זה יסייע למובילים להיערך בהתאם ולדעת איזה ציוד נדרש מהם להביא עימם למשל רק משאית גדולה או גם עם מנוף לשם הובלת הפריטים. בצורה זאת ההובלה תתבצע בצורה מהירה וחלקה, מכיוון שהמובילים יבינו היטב את דרישותיכם ויכולים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר. דעו במידה שהנכם מתלבטים אם לשמור או לוותר על חלק מהפריטים, אינכם חייבים להחליט מיד. תוכלו לאחסן את רכושכם באופן זמני במחסני החברה ולקחתו לאחר מכן כשתארגנו את רוב חפציכם במקום מגוריכם החדש.

כך שבמידה שברשותכם רכוש רב שהנכם צריכים להעביר לעסק או לביתכם החדש, כדאי לכם לפנות לשירות של הובלות גדולות שיהווה את הפתרון המושלם עבורכם.

צרו קשר כבר עכשיו והזמינו שירות של הובלות גדולות בכדי לעבור בצורה מקצועית ומסודרת שתאפשר לכם ליהנות במהרה מדירתכם החדשה.