העיר חיפה ידועה כעיר שמאכלסת סטודנטים רבים בעקבות נוכחותם של מספר מוסדות אקדמיים בעיר. סטודנטים עוברים לחיפה מערים רבות בארץ ולעתים גם עוברים מדירה לדירה בתוך העיר וסביבתה. על פי רוב, הסטודנטים לא עוברים עם ציוד רב וחשוב להם לגור בקרבת המוסד בו הם לומדים. אנו דואגים לרווחת הסטודנטים ומעודדים סטודנטים שבוחרים לגור באזור ובאים לקראתם ככל הניתן, גם במחיר, מתוך הבנת המצב הכלכלי של הסטודנטים בארץ. בין אם הצורך שלכם הוא בהובלת פריטים בודדים או בהובלה קצת גדולה יותר, אנו נדע להתאים לכם את השירות הנכון עבורכם.

הובלות סטודנטים בתקציב נמוך המתאים לכל כיס

  • הובלות של פריטים בודדים. הובלות לסטודנטים
  • הובלות קטנות – חדר או דירה קטנה.
  • הובלות סטודנטים הישר למעונות במוסדות הלימוד השונים ברחבי חיפה.
  • הובלות לכל יעד ומכל יעד שתבחרו.
  • זמינות מידית, בזמנים והשעות הנוחים לכם.
  • מחירים מיוחדים לסטודנטים!

אם אתם סטודנטים המתעתדים לעבור דירה לחיפה, כנראה שתיאלצו להוביל את חפציכם וציודכם האישי. הובלות סטודנטים הן לרוב הובלות קטנות המתאפיינות בכמות חפצים קטנה או בהובלת פריטים בודדים, לעיתים ממספר ממקומות שונים. אנו מציעים לכם לא להתפתות לניסיון להוביל את הפריטים בעצמכם אלא לפנות לשירותי חברת הובלות מקצועית שתעשה את העבודה בצורה מהירה ובטוחה, הן לכם, הן לחפצים שלכם והן לדירה אליה אתם עוברים (כשבדרך כלל מדובר בדירה שכורה, עליה התחייבתם לשמור מנזק).

אנו מתחייבים לתת לכם שירות הוגן ומקצועי במחיר משתלם במיוחד, על מנת שתוכלו לשקוד על לימודיכם ועל התואר הנחשק בראש שקט וללא דאגות.

לקבל הצעת מחיר מיוחדת עבור הובלות סטודנטים צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו את פרטיכם על מנת שנוכל לחזור אליכם בהקדם האפשרי.